10471.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Jelzés nélkül: Alkonyat a tóparton. Olaj, vászon. kis sérüléssel 40×50 cm