10470.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,20 EUR, 27,14 USD
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Kissé sérült. Fa keretben 50×70 cm