10356.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Perger Jenő jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 27,5×42,5 cm