Flohmarkt Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2346507
11818
390
Flea Market
Egyiptomi fém nyaklánc türkiz színű kövekkel 120 cm
2100748
11819
390
9500
Flea Market
Bőr borítású réz távcső, használatból eredő kopásnyomok, lencsén enyhe karc.
8,5 x 10 cm
1874588
11820
390
Flea Market
Öreg bölcs, afrikai antilop agancsból faragott, m:18 cm
2347689
11821
390
Flea Market
Harting & Helling akkumulátor töltő BL 10, eredeti kartondobozában, 5x8,5x19 cm
2348327
11822
390
Flea Market
Bizsu tétel, többségében nyakláncok, részben ásványokkal
2345271
11823
390
Flea Market
3 db plakett, fa, kerámia, közte Baja, Rába és egy lengyel feliratú, d: 10 cm, 12 cm, 18x20 cm 2346321
11824
390
Flea Market
Virágmintás dekoratív legyező, fa-szövet, részben áttört fa résszel, kartondobozban, jó állapotban 2346322
11825
390
Flea Market
2329551
11826
390
Flea Market
Fa faragott doboz réz berakásokkal, 17x9,5x5 cm 1358328
11827
390
Flea Market
A Diadal Magyar Szivarkapapír és Szivarkahüvelygyár papírdoboza, 17x8x4 cm
2352230
11828
390
Flea Market
Bizsu tétel nyakláncokkal, függőkkel stb.
2352488
11829
390
Flea Market
Régi Árpád fa szivaros doboz, angol felirattal az oldalán és az alján ("State of Ohio..."), feltehetően amerikai magyar gyártmány, magyar címerrel és Árpád vezérrel ráragasztott papírsávon díszített, kopott, sérült, gyűjtői ritkaság! 6x13,5x23,5 cm/ Old Árpád cigar case, with English description on the side and the bottom ("State of Ohio..."), probably made by US immigrants from Hungary, decorated with Hungarian coat of arms, damaged, rare collector's item 6x13,5x23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF