1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Rotál fém bonbonos doboz, kopottas állapotban, d: 8 cm + Hoyo de Monterrey de José Gener Habana díszítésű doboz, kis kopásokkal, 14x20x7,5 cm