cca 1920-1930 M. F. T. R. Expresshajóval az Aldunára. Prospektus, menetrenddel, árakkal. . Bp., Athenaeum, 4 sztl. lev. (kéthasábos számozással: 16 p.) Illusztrált art deco papírborítóval (jelzett a nyomaton: Bánhidi (Andor (1910-1964))
1942 Egyesületi Értesítő. Balatoni Gyümölcstermesztők Egyesületének körlevele. 1942. március. Bp., Balatonfüredi Nyomda, 3 f. bélyeggel, rajta a Balatonfüredfürdő bélyegzésével, hajtásnyomokkal, a hajtásnyomok mentén szakadásokkal, kis hiánnyal. 2 + 1 (melléklet) p.
Hajózási szabályzat a Duna magyarországi szakaszán, valamint az egyéb hajózható belvizeken közlekedő hajókra. Bp.,(1960),KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól.
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. (Bp.),[1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Készült 3000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, szennylapon kisebb hiánnyal.