1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 kis zománchiba Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:XF small enamel error NMK 222/223.
1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja sérült állapotban (fém rögzítő hiányzik) Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in damaged condition (metal fastener missing) NMK 231.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 karc., ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF scratch, edge error NMK 133.
1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" decoration without ribbon C:XF,VF NMK 357.
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül, Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Al emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- ph. Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the L...
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Al emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 ph.,patina,Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Med...
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF