11135. 390. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras