17566.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Farkass Jenő: Éda I-II. köt. Történelmi regény Kun László király idejéből. Bp.,1934,Csokonai, 247+1; 264 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.