15079.
391. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
1897 Az Ezeréves Magyarország. Szerk.: Ágai Adolf. Bp., 1897, Légrády. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált haránt-alakú félvászon mappában, rossz állapotban!