W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Kalandos utazások. Fordította: Havas József. Bp., é.n, Dante. A szerző eredeti felvételeivel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Kopott állapotban, sérült gerinccel, kijáró és ezért javított kötéssel.
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
Bálint Sándor: A szögedi nemzet. A szegedi nagytáj népélete. Első rész. A Móra Ferenc Múzeum Évkönyve. 1974/75-2. Szeged, 1976, a szegedi Móra Ferenc Múzeum. Kopott papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 2000 példányban.
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
Magyarország történeti helységnévtára. Nyitra Megye I-II. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Trörk Enikő. Bp., 2007, Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés. Nyitra megye térképével különálló mellékletként, 79x97 cm
Batiz Réka- Szász Péter Zsolt- Szilágyi Palkó Pál - Tulics Helga: Erdély száz csodája. Rejtőzködő értékek nyomában. Bp, én., Totem. Kartonált papírkötésben, kissé koszos papír védőborítóban.
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a távol-keleten I-II. Bp., én., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadásával. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és a kiadói papírkötés, a kiadói kartontok hiányzik.