Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Schener-Mihaly-1923-2009-Seta-a-parkban-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-autograf-felirat~II2360235
2360235
10265
391
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 132,63 EUR , 142,86 USD
Beschreibung: Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm