10267. 391. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Siklódi Hegyi István (1917- ): Boglyák, Ágasegyháza. Olaj, farost, kissé sérült. Jelzett, hátoldalán is jelzett és autográf felirattal. 45x34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit