10390.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gaál jelzéssel: Munkásfej 1915. akvarell, papír. Üvegezett keretben. 11x15 cm