I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/I-Tolini-jelzessel-Kis-csavargo-Vaszon-olaj-keret-nelkul-serult-50x40-cm~II2270713
2270713
10485
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült, 50x40 cm
: pelikán_kristóf