10549.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm