10533.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,20 EUR, 27,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben