10532.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,59 EUR, 15,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napozó fél akt. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm