10504.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. Számozott (139/150). Üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm