10483.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm