10484.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
127,32 EUR, 137,14 USD
Tardos Krenner V jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 48x61,5 cm