Flohmarkt Zahl der Lose: 594
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359602
11591
391
Flea Market
Rembrandt alkotásokat ábrázoló fedeles ón sörös kupa 18 cm 2359607
11592
391
Flea Market
Pénzverő szakestély Selmec, Sopron. porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan. 17 cm 2359617
11593
391
Flea Market
Bányavagyon hasznosító Rt. Miskolc. porcelán korsó. Matricás, jelzés nélküli, hibátlan. 18 cm 2358131
11594
391
Flea Market
Laguiole boros készlet fólia vágó, dugóhúzó. Jelzett, eredeti dobozában 2358072
11595
391
Flea Market
Szír réz váza. kézi díszítéssel / Syrian vase:36,5 cm 2357656
11596
391
Flea Market
Moszkvai olimpiára készült népművészeti festett fa teás edány, tetővel, m: 18 cm + 6 db edényke, 6 db kanál, 3 kés. / Moscow Olympics pot + top, 6 cups, 6 spoons, 3 knives in box
2357641
11597
391
Flea Market
4 db Sarah Kay figura, műgyanta, jelzett (DeAgostini), hibátlan, eredeti dobozokban, m:11 cm
2357490
11598
391
Flea Market
Kis bőr orvosi táska. sz: 32 cm 2356409
11599
391
Flea Market
Régi faragott fa doboz, kisebb kopásokkal, h: 20 cm, sz:14 cm 2356134
11600
391
Flea Market
3 db fém villa fa dobozban, a doboz bélelt, kopott, a villák hossza 18 cm, a dobozé 24,5 cm
2356132
11601
391
Flea Market
Réz teáskanna, XIX. század vége, fa fogantyúval, kopásokkal, m: 7 cm, h: 29 cm 2356124
11602
391
Flea Market
Kínai rekeszzománc dobozka és mini váza, jó állapotban, d: 8 cm, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF