Flohmarkt Zahl der Lose: 594
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359858
11470
391
Flea Market
Hafem fém mákdaráló fa nyéllel. Kopottas állapotban. 25cm
2359835
11471
391
Flea Market
Nike kerékpáros kulacs övtáskában. 2007, Budapest félmaraton jelzéssel.
2359872
11472
391
Flea Market
Kettő darab régi fém doboz. Kathreiner Kneipp malátakávé, fedéllel, 17,5x9,5cm. Bartók Vilmos és Tsa. paprika, Szeged, fedél nélkül, 27,5x18cm. Kopott, deformált állapotban.
2359968
11473
391
Flea Market
Egykaros mérleg fém serpenyőkkel d: 28 cm, rozsdás.
2360836
11474
391
Flea Market
Sommelier kellékek eredeti fadobozukban. Fémből készült bornyitó, sörnyitó, dugaszoló parafával és egy hőmérő.
2360941
11475
391
Flea Market
Sala-Med Adaptálható hasi sérvkötő és Uriel bokarögzítő. Eredeti leírásaikkal, újszerű állapotban.
2360879
11476
391
Flea Market
Felakasztható fém lampion, összecsukható, kövekkel díszítve. Kopottas állapotban. h: 41 cm 2359919
11477
391
Flea Market
Gazdagon hímzett tüll függöny, 170x400 cm 2359785
11478
391
Flea Market
Szőttesek, 4 db, közte függöny, futó, terítő 164x55 cm, 77x22 cm, 89x75 cm, 134x186 cm 2359808
11479
391
2200
Flea Market
Szarvas mintás, hímzett párnahuzat, zsinór széllel, 42x52 cm + Bársony, arany szegélyes futó, 90x35 cm
2358238
11480
391
Flea Market
Roger Moore (James Bond) nagy méretű nyomat keretben. Keret mérete-. 52X43 cm 2358241
11481
391
Flea Market
James Dean és a Corvette nagy méretű nyomat keretben. Keret mérete-. 52X43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF