Flohmarkt Zahl der Lose: 594
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2357807
11494
391
Flea Market
Kb. 50 db használt retro bakelit és műanyag kapcsoló és egyéb elektromos alkatrész, kopott
2357803
11495
391
Flea Market
12 db retro műanyag színes (sárga, piros) tál, kopásnyomokkal d: 22 cm 2357645
11496
391
Flea Market
Manuális plombáló, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, h: 16 cm
2357640
11497
391
Flea Market
Négyágú vasmacska, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2357621
11498
391
Flea Market
Fém palack tartó, két irányban is állítható-emelhető, fa talapzaton, apró kopásnyomokkal, m:24 cm, h. 34 cm 2331969
11499
391
Flea Market
Intarziás fa fali szekrényke 22x40 cm
2326276
11500
391
Flea Market
Faragott fa ládika. Festett, jelzett, Kulccsal, de nem működik vele a zár Egy láb hiányzik 22x11x6 cm
2358865
11501
391
Flea Market
Fém elektromos lámpa teste, plasztikusan madarakkal díszített, talpán műanyag kapcsolóval, m: 31 cm. d: 20 cm
2367556
11502
391
Flea Market
'Bajuszos, kalapos, csokornyakkendős úriember' fejével díszített fém hamutartó, kopott, 13x24 cm 2361330
11503
391
Flea Market
1 pár sámfa, 43-44-es méret. Marca Yo-Yo Depusa felirattal. 2354268
11504
391
Flea Market
Krisztus Pantokrátor. Modern ikon. Kézimunkával készített, zsűrizett, fa táblán. Fém pecséttel / Modern handmade icon 39x26 cm 2354266
11505
391
Flea Market
Vlagyimiri Istenanya. Modern ikon. Kézimunkával készített, zsűrizett, fa táblán. Fém pecséttel / Moodern handmade icon 30x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF