11639. 391. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Kínai festett mázas kerámia kínáló, vesszőből font tartóban, jelzett, sérült, m: 13 cm, d: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert