cca 1970 Élüzem nagy méretű fali dísz. Fém vörös csillag Kádár címerre... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/cca-1970-Eluzem-nagy-meretu-fali-disz-Fem-voros-csillag-Kadar-cimerrel-festett-fem-cs~II2365266
2365266
11546
391
Flea Market
Beschreibung: cca 1970 Élüzem nagy méretű fali dísz. Fém vörös csillag Kádár címerrel, festett fém, csillag mérete 57 cm, egész méret 100x54 cm kopásokkal
: nagy_andras