Albert Kohler szecessziós kávés karaffa, tejkiöntő és cukordoboz fedő nélkül Fém, jelzett . / Jugendstil Albert Kohler marked carafe, milk jar and small cup:
Paul Bocuse tenger gyümölcseihez való étkészlet és boros készlet eredeti dobozában (tenger gyűm doboz enyhén sérült) Jelzettek. / Bocuse seafood set and wine set
cca 1920-1948 Vegyes dohányosdoboz, gyufásdoboz tétel, közte 4 db fém dohányos dobozzal (Pest szivarka, Coronás Szivarka, Dimitrino, Centenárium 1848-1948), 1 db Luxus Szivarka papírdoboz, benne Nikotex Levente papírtasakkal, 3 db gyufásdoboz, 1 db bontott Rodope bolgár cigarettával, benne tartalommal. Változó állapotban,