30927.
391. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2