18101.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, alapvetően jó állapotban.