17958.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1913, Rozsnyai Károly, 270+2 p. Kopott félvászon-kötésben, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.