18002.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé sérült papír védőborítóban.