17922.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Tamási Áron: Ábel. Három rész egy kötetben. Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. A bekötési táblát Fenyves Sándor tervezte, a szöveget Buday György tizenöt fametszetei díszíti. Bp., 1937, Révai, 4+207; 2+199;2+256 p. Kiadói festett, illusztrált egészbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.