18040.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Tímár Máté: És a tizenhetedik napon... Regény. Csohány Kálmán rajzaival. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. A szerző által aláírt.