16607.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval,