12295. 392. Gelaufene Fernauktion Foto
1 800 HUF
0 HUF
cca 1880-1900 össz. 2 db vatikáni helyszíneket megörökítő sztereo fotó, kopott, kissé foltos, 8,5x17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza