10441.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Jelzés nélkül: Akban császár a Mogul birodalom uralkodója, a művészetek barátja, háremében . Indiai akvarell-karton, 21x14 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting