10447.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26x32,5 cm