10425.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Tengerparton. Olaj, farost. Fa keretben. 51x72 cm