10405.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm