10368. 392. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
0 HUF
Ujházy E D jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, restaurált. Díszes, neorokokó stílusú fa keretben, 60x80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit