17431.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gulácsy Irén: Nagy Lajos király. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, Anjou-liliomos arany díszítéssel az elülső kötéstáblán, kopott borítóval.