17379.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Tamási Áron összes novellái. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott , sérült borítóval.