17041.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.