17025.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói kopottas egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.