17037.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.