16644.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Elfried Bock: Die deutsche Graphik. München, 1922,Franz Hanfstaengl. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotban.