17045.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Magyarországi művészet története. I. A magyarországi művészet a honfoglalástól a XIX. századig. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.