16645.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Major Máté: Építészettörténet III. Tőkés és szocializmust építő társadalmak építészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Dörflinger Endre rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel. Megjelent 3900 példányban.