1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az 'Arany ember' című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.