2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal.